| aizen0567 a întrebat:

Salut, pentru obținerea fisei auto fisa medicala și avizul psihologic e neapărat nevoie de fisa de școlarizare, am doar adeverința de la medic și buletinul? Nu am primit nimic de la școală și nici nu mi-au oferit, sunt la înscriere nu am început orele încă.

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Singura legatura a celor 3 fise este ca de toate ai nevoie pentru sustinerea probelor teoretice si practice in vederea obtinerii permisului de conducere.
Mai mult, fisa medicala si avizul psihologic sunt necesare la inceperea scolii de conducere iar fisa de scolarizare se elibereaza dupa terminarea scolii de conducere.

| aizen0567 explică (pentru Ioandelasal):

Ok mulțumesc mult! Am avut curiozitatea asta de ceva timp și nu eram sigur, astăzi mi o confirm deoarece azi le fac

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Fisa medicala ai avizul psihologic nu are treabă cu fisa de scolarizare