| Boxxa17 a întrebat:

Salut,Peste 1 saptamana trebuie sa dau sala,cat.B. Nu am invatat nimic,absolut nimic,am cartea de Marius Stanculescu, are apx 130pag. Am si eu o intrebare la voi, cei care au permis desigur..Cu ce sa incep mai intai cu ce capitol ca sa-mi vina si mie mai usor si ce spuneti:Am timp sa o invat intr-o saptamana? Multumesc! Funda

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Intro saptamana o s-a cam belesti belengheru stai 8 ore pe zi cu pauza de 30 de minute la 4 ore implinite facand chestionare pe www.e-drpciv.ro eu am invatat 3 luni pentru camion, autotren si autobuz si la autobuz am picat odata teoria pentru ca au bagat niste intrebari deampulea dar am trecut 2ª oara.

| KodrutZ a răspuns:

Daca nu esti maimuta, e suficient sa citesti si sa intelegi decretul FOARTE BINE. Toate intrebarile din cartile lu' dumnezo' se bazeaza pe decret.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca stai si inveti non stop o sapt da ai sanse. Inveti tot ce e in carte in ordinea in care e api faci chestionare multe

| DoriKat a răspuns:

Citesti odata cartea cap-coada, si apoi faci chestionare non-stop, ar trebui sa fie de ajuns. eu nici nu am facut toate intrebarile din carte, ci alea de pe drpciv.
Succes!

| figaro a răspuns:

Sunt rezumate la acele carti, inveti din alcele rezumate si faci chestionare de pe http://e-drpciv.ro/