| anonim_4396 a întrebat:

Pot schimba un motor de opel vectra de 1, 8, injectie? Daca da cat credeti ca merita sa platesc pentru el? Referitor la intrebarea de azi dimineata sa stiti ca placutele si sabotii de frana i-am schimbat in urma cu cateva luni. Cam la o luna dupa aceea a inceput sa scartae. Este o problema grava? Va multumesc anticipat.

1 răspuns:
| sorin a răspuns:

Pai normal daca ai schimbat placutele atunci trebuia sa scartaie vreo saptamana asa pana se toceau ei dar nu vad ce alta problema sa fie, poate ti au pus aia de la service placutele invers se poate intampla