| Mario789 a întrebat:

Salut. Saptamana viitoare am traseul și voiam sa va întreb care este toata procedura și niște sfaturi.

2 răspunsuri:
| HttpsZino a răspuns:

La traseu ești cu instructorul, nu ți fă griji! Fii tu însăți și faci multe! SFAT : fii calm!

| Violleta2022 a răspuns:

Sa nu consumi alcool cu 48 de ore inainte, ca sa nu ti se faca rau sau sa fii ametit.
Sa dormi devreme in noaptea de dinainte de examen, ca sa ai creierul odihnit si sa fii calm.
Sa nu iei nici un fel de pastile, care ori te pot blegii ori te agita.
Poti sa mai repeti traseul cu instructorul, cam pe unde se dau examenele, ca sa ai idee de intersectii, cedari la toate trecerile de pietoni samd.
Succes!