| Ptm_Florin_1994 a întrebat:

Sper sa nu sune chiar atat de prosteasca intrebarea dar vreau sa aflu cum poti invata mai eficient si mai usor o carte de legislatie auto(pentru examenu' la sala mai exact ).? laughing

Răspuns Câştigător
| Vektor a răspuns:

Nu stiu ce s-a schimbat fata de 2008 cand am luat eu permisul, dar eu am procedat asa:
- am invatat Infractiunile, pentru ca nu sunt foarte multe si tot ce nu se regaseste ca Infractiune, sigur este Contraventie.
- regulile de prim ajutor
- semnul Stop, Cedeaza Trecerea, Prioritate de Dreapta si Prioritatea in Giratoriu sa le stii si in somn.
- iar restul le tocesti impreuna cu chestionarele happy

1 răspuns:
| DeeaV a răspuns:

Cu atentie si dedicatielaughing