| Smecher_Nuti_1999 a întrebat:

stie cineva daca pot cumpara doar capul pistonului si cat m-ar costa( pentru un scuter de 49 cm cubi )

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

De regula se vinde doar sub forma de ambielaj complet. Ai putea incerca la unitatile care asigura activitatea de service a masinilor agricole mici, a motocoaselor sau a motofierastraielor. Succes!

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Poate de la un centru de vechituri, unde se vand piese demontate de la masini si scutere.

| Smecher_Nuti_1999 explică (pentru Violleta2022):

In zona mea nu este iar pentru acea piesa trebuie sa cumpar tot setu motor