| Haruty04 a întrebat:

Salut stie cineva daca trebuie sa merg la RAR sa-mi omologhez o finala? Ca idee vreau sa-mi pun un cat-back pe masina de la Invidia (n1 mai exact) si vreau sa stiu daca trebuie omologata finala nefiind un traseu din motor pana in finala, ma intereseaza fix finala.In cazul in care am nevoie de inspectie RAR, vreau sa ma lamureasca cineva cu ce a facut si ce hartii mi-ar trebui, o seara frumoasa!

1 răspuns:
| SuNaM a răspuns:

Adica gen tragi o teava din traseul de evacuare si ii pui una la misto pe unde nu o sa treaca gaze de esapament? Gen tu vrei sa ii faci evacuare dubla dar fara sa aiba traseu catre motor? Sau ii schimbi finala la traseul de evacuare?