| xia_5687 a întrebat:

stie cineva unde se gasesc cele mai asemanatoare intrebari cu cele de la politie pentru examen categoria CE? multumesc!

3 răspunsuri:
| Damian a răspuns:

Am dat azi sala, sunt aceleasi intrebari ca aici http://www.autogeneral.ro/chestionare_mecanica.php, am invatat de aici si am facut 10 din 11

| Ruxiii a răspuns:

Http://www.drpciv.ro/
Creezi cont si dupa, ai in dreapta (cred) scris undeva mai jos, mic Testare examen online sau Teste examen online... ceva-n genu :)

| xia_5687 explică:

Da, pe drpciv sunt intrebari pentru celelalte categorii, mai ales pentru categ C seamana (am dat acum 2 saptamani), cu exceptia categ. E; am mai exersat pe "autogeneral "dar sunt diferite fata de cele de la politie, azi am dat sala si am picat!