| EasyLine a întrebat:

tata are chevrolet aveo 2008 motor 1.4 benzina 16v. am casetofonul original care primeste si mp3-uri. n-a avut probleme la casetofon pana acum si de cateva luni, cand baga cd-ul scrie : No playable files on CD. La toate cd-uri si mp3 si track-uri. Ce ar putea sa fie? astept raspuns concret, dau funda!

Răspuns Câştigător
| Nelu62 a răspuns:

Se gasesc la magazinele de accesorii calculatoare sau online. Pret intre 15 si 30 ron.

2 răspunsuri:
| Nelu62 a răspuns:

Poate trebuie stearsa lentila de la lasser. Eu folosesc "Lasser Lens Cleaner" CD.

| EasyLine explică (pentru Nelu62):

Imi poti da mai multe detalii? Unde pot gasi asa ceva si cam ce pret are?