| Ardeleanu_Gaby_1992 a întrebat:

Tocmai am achizitionat o masina cu suport pentru telefon incorporat ( gen telefonul masinii ). Am inteles ca pot atasa la el ceva extensibil ca sa imi pot prinde telefonul personal. Imi poate spune cineva unde si ce sa caut?

1 răspuns:
| relian a răspuns:

Nu stiu despre ce anume vorbesti ce extensibil, sau ce suport? Sunt masini care au bluetooth la alea poti suna, vorbi direct de pe masina, dara trebuie sa ai telefonul cu tine in masina.Deci telefonul tau se conecteaza la masina prin bluetooth si ai comenzile pe masina, sa nu mai stai cu telefonul la ureche.Acum nu stiu daca tu despre asta vorbesti.Cauti in meniu masinii undeva ai telefon si faci ce ti se cere.