| Sebastian5951 a întrebat:

A-s vrea sa stiu la cati ani pot sa conduc un motor (motoreta) ca aceasta din link :
https://learningfromlives.files.wordpress.com/......r-fa ce.jpg
Din cate am auzit pot sa conduc la 16 ani cand iau A1 sau A.
Voi ce ziceti la cati ani?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Kawasaki-zx-6r modelul asta care aparent are 600cmc il poti conduce abia la 24 ani cand iti vei luat categoria A sau la 20 daca iti iei A2 la 18 ani si dupa doi ani ai dreptul sa dai pentru categoria A

| Sebastian5951 explică:

Scuzati-ma nu merge imaginea dar oricum este unn motor kawasaki ninja