| Ursulake a întrebat:

Am 15 ani jumătate și vreau sa îmi cumpăr un scuter. Și la 16 ani sa dau de permis. Vreau sa știu cat m-ar costa școala. Și cati cm cubi poate avea maxim motorul. Cine știe va rog ajutați-mă în special ma interesează prețul scolii.

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Fyyn_Florin_Baiat_1995 a răspuns:

Fii atent, la 16 ani fara 3 luni, te poti apuca de scoala, de A1, costa 500 lei!
si sa fii apt! bafta

| IAmNightcrawler a răspuns:

Din care stiu eu, exista si categoria AM la care se fac doar cursuri teoretice, si poți circula cu moped sub 50cm cubi.
Școlarizarea costa undeva pe la 300-450