| MscSilviuCT a întrebat:

Salut TPU! Am 16 ani, m-am apucat de școala moto și după ce iau permisul as vrea să-mi iau o motocicleta. Varianta la care tind eu este o honda cbr125 2004-2006, că e mai de buget(1000-1500 euro) și vreau să aud niste păreri de la foști proprietari, sfaturi și ce recomandari aveți.

1 răspuns:
| Mihai0101 a răspuns:

Nu am avut personal dar este o marca destul de cunoscuta si daca cauti pe net mai bine zice ca este perfecta pentru incepatori cam atat