| Ovysoru a întrebat:

Am 16 ani si vreau sa imi cumpar o motocicleta Honda CBR 125 R cu motor de 125 cm cubi, am ales motorul acesta deoarece vreau sa pot merge cu el legal, imi trebuie carnet A1 sau licenta? Daca da, ce trebuie sa fac ca sa iau carnetul si cam cat ar fi costurile pentru scoala si altele...Dau funda cine ma lamureste cel mai bine!

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Virgil_Pantiru_1994 a răspuns:

Trebuie sa faci scoala de soferi pentru A1 iar costurile, vorbeste cu un instructor.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Trebuie sa faci scoala de soferi pentru cat A1 si sa dai eamenele teoretic si practic. Te costa indeva pe la 600ron

| Nutzuu a răspuns:

Salut, și eu m-am interesat pentru când o să fac 16 ani! Prețul este 900 ron! Asfalt Uscat!