| TechElias a întrebat:

Am avut un schimbător de viteze SRAM 4.0 gripshift (pe mâner) dar din păcate s-a stricat. Acum vreau să îmi iau alt schimbător, și vreau acum să îmi iau un set de SRAM centera de 8 x 3 viteze. schimbătoarele de la pinioane sunt astfel: pe spate mie un SRAM 4.0 iar pe față mi-e un SRAM 3.0, dar la schimbătoarele pe ghidon am un set de SRAM 4.0 8X3.
Repet întrebarea, în aceste circumstanțe, pot să îmi iau un set SRAM centera 8x3?

1 răspuns:
| GhettoDac a răspuns:

Salut,
Poti face asta, nu e nicio problema.