| Carcalete9601 a întrebat:

Am cumparat o masina din Timisoara acum 2 saptamani. Propietarul mi.a instrainat talonul si acum vad ca refuza sa imi trimita contractul de v-c stampilat de catre fisc si nu pot inscrie masina. Tind sa mentionez ca m.am interesat si nu are datorii. Ce pot face in cazul acesta? Astept un raspuns concret. Va multumesc

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu poti decat sa il dai in judecata, e cam singura solutie. Dar asta inseamna ca pana e gata procesul, adica probabil cateva luni oricum nu poti inscrie masina