| Den1470 a întrebat:

am doua intrebari legat de permisul auto:
1. Dupa cat timp poti merge dupa dovada odata ce ai fost admis la proba practica?
2. Daca ai fost respins la oras, dupa cat timp poti da din nou?
Pe 23 Decembrie am orasul, imi puteti da ceva sfaturi? Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Intruder19 a răspuns:

Dovada o poti lua dupa 2 ore de cand ai fost declarat admis la proba practica.

Dupa 15 zile te poti duce sa te programezi din nou pentru traseu.

Daca cunosti legislatia si esti sigur pe tine nu ai cum sa pici traseul, doar sa nu te panichezi la volan si sa faci vreo prostie.

Cu mult calm si multa siguranta nu ai cum sa nu iei traseul.

Bafta!

1 răspuns:
| Jack99 a răspuns:

1. Dupa dovada poti merge urmatoarea zi
2. Trebuie sa stai 17 zile.
Si bafta multa, sper ca raspunsul la intrebarea a doua sa nu te mai intereseze.