| anonim_4396 a întrebat:

Am o intrebare la voi despre un subiect pe care ma supara uneori! De curand tatal meu mi-a cumparat cadou la 18 ani o masina Dacia logan 2008 1.6 16v! Imi place masina enorm, merge f bine, incep sa ma invat pe ea sa conduc, am o parere foarte buna despre dacia logan! E si foarte buna pentru incepatori, fiindca sunt facute pentru drumuri romanesti! Dar ma supara cand cineva mananca (rahat) contra acestei masini! Nu inteleg unora de ce judeca dacia logan!?/ Tot se c**a pe ei cu BMW-rile, AUDI, VW!

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Pentru ca asta e mentalitatea romaneasca. Avem mari frustrari cand vine vorba de prioprietate si pare singurul nostru mod de a ne arata succesul

| dannyel86 a răspuns:

Sfatul meu e sa nu-i bagi in seama.winking Daca ai o masina care iti place si e functionala, bucura-te de ea si condu cu grija. Daca Tiriac are masini de colectie, nu se da nimeni peste cap sa fie ca el!winking
Doar parerea celor carora le pasa de tine trebuie sa conteze. happy
Restul sunt tachinari si trebuie ignorate, daca vrei sa ai o viata linistita.
Unii sunt mandri ca inca mai au Dacia 1310. Asadar, lasa frustrarile deoparte si traieste bucuriile vietii. big grin

| aimullah123 a răspuns:

Pff, pai daca stai sa te iei dupa toti retardatii unde mai ajungi?
Dacia logan e o masina foarte folosita. Iar daca are motor 1.6 e chiar foarte buna. Numai sa nu o alergi prea tare ca sa nu faci accident. Si sa ai grija de ea sa nu dai prin toate gropile big grin Asa sunt drumurile din Romania, nu ai ce sa faci.
Eu am un opel astra din 1996 motor 1.6 si ma simt super.
Fiecare se plimba in masina in care se simte el bine.
Lasa-i pe prosti sa fie prosti, iar tu fii destept!winking