| Dexter_Ciprian_1994 a întrebat:

Am o problema..azi am dat testul teoretic pentru sc de soferi si la sfarsitul testului a scris pe ecren Testul a luat sfarsit, Ati fost declarat respins.Dar domnul politist mi-a scris admis pe dosar,, cand o sa dau traseul o sa am oare probleme?

3 răspunsuri:
| En3Rgi a răspuns:

Nu...din timp ce ti-a semnat pe dosar ca esti admis.

| viotedy a răspuns:

Poate n-ai citit bine, de emotii. daca erai respins se inchidea calculatorul mai devreme, asa stiu.

| Claudiaszekely a răspuns:

Ce s-a intamplat pana la urma? Raspundemi te rog c si eu am patit azi la fel