| Visa_Edward_1999 a întrebat:

Am picat traseul pentru prima data, dupa 15 zile ma pot reprograma, cam dupa cat timp pot da din nou "orasul"? Exista vreo posibilitate sa-l dau cat mai repede?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Dupa 15 zile poti merge sa te reprogramezi pentru un alt traseu, depinzand cat de aglomerati au programarile cei de la Politie rutiera. Uneori se asteapta cate 2-3 luni, daca esti intr-un oras mare si aglomerat.
Varianta "cat mai repede" nu este posibila, de aceea s-a bagat si restrictia cu 15 zile, ca sa le dea timp tuturor celor care au picat, sa mai fac niste ore cu instructorul si apoi sa se poate reinscrie la examen.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Am inteles ca in Bucuresti a scazut pedioada pe la vreo 2-3 saptamani nu 3-4 luni ca inainte. Acum depinde de unde esti tu...

| Crackman a răspuns:

Depinde cata lume este in fata ta