| gicaboca a întrebat:

Am și eu un Mercedes sprinter 2011 și vreau sa schimb becul din semnalizare. Îmi poate spune cineva cum se schimba?

3 răspunsuri:
| alexwahl a răspuns:

E prea putin loc? Nu stiu sa iti spun pe de rost. Daca ai face niste poze si le-ai posta, mi ar fi mai usor.

| gicaboca explică (pentru alexwahl):

Oglinda are semnalizare incorporată și nu o pot desface sa schimb sticla de la semnalizare care s-a spart împreuna cu becul

| alexwahl a răspuns (pentru gicaboca):

Imi pare rau,dar la problema asta nu te pot ajuta. Daca as fi acolo ca sa vad, nu ar fi o problema. De obicei, oglinzile le poti trage afara, cu graja doar ca sa nu le spargi. Plasticul de la semnalizare cred ca se poate schimba si asa, fara sa scoti afara oglinda.