| Lacatus3583 a întrebat:

Am un BMW e39 535i si as vrea sa ii dau jos toba finala sa se auda mai frumos motorul v8, vreau sa stiu daca as avea vreo prolema la itp sau ceva de genul.Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Sofer a răspuns:

Fai o evacuare custom. Și încearcă sa ramai în legalitate cu ea.

| Lacatus3583 explică (pentru Sofer):

Salut! se pare ca ma va costa mult mai puțin decât ma așteptăm sa ii fac evacuarea custom, mulțumesc de sugestie

8 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Clar ai o problema la ITP
o sa mai ai o problema si cand ai sa ramai fara talon pe strada
si clar ai o probema cu bunul simt ca e de rahat rau sa iti zbiere cazanul pe strada.

| Lacatus3583 explică (pentru suntserios):

Ironic username man

| suntserios a răspuns (pentru Lacatus3583):

Ce e asa ironic. Crezi ca nu esti un nesimțit ca iti urla cazanu la fiecare galeata de benzina consumata cand pleci de la semafor?

| Lacatus3583 explică (pentru suntserios):

E cumva treaba ta sa umbli pe internet si sa critici ideile oamenilor?
in masina asta am cheltuit vreo 4000euro, urmeaza sa ii pun turbina care ma costa in jur de 3000, urmeaza o revopsire totala, o fac din pasiune si dupa ce investesc atat in ea, vine unul random pe internet ca tine si se apuca sa comenteze, sunt foarte curios sa aflu ce masina ai tu!

| suntserios a răspuns (pentru Lacatus3583):

Una e sa recondiționezi o masina clasica, alta e sa ii scoti toba, sa o faci ilegala si sa ma deranjezi pe mine de fiecare data cand treci prin fata blocului.

Am o masina din 2019, te asigur ca nu trezește mortii

| Panamax a răspuns:

Este fain sunetul la unBMW 535I V8 (nr de BG eventual)cand este depasit de un Golf R de 310 cai cu toba si catalizator stock.

| Lacatus3583 explică (pentru Panamax):

Am planuri foarte foarte mari cu mașina asta, are un soft deja făcut 260cp și băieții deja lucrează la un kit turbo, nu te gândi ca decât vreau sa se audă tare și sa meargă ca melcul