| CRONNOSo3 a întrebat:

Salut TPU!
Am un Logan din 2006 si vreau sa ii fac o "modificare".
In talon am jante de 15" si modelul pe care il vreau e de minim 18"...

Daca ar fi sa incerc sa omologhez rotile astea de 18" si as trece prin toate testele si toate costurile...stie cineva daca mi s-ar aproba?
Nu vreau sa pierd timpul si banii degeaba.

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"18"... mi s-ar aproba? Nu vreau sa pierd timpul si banii degeaba."

bine zici, stai liniștit, n-o să omologheze așa ceva, nevăr-evăr

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Da, daca treci toate testele, ti se "aproba".
Asculta ce zice baiatu', a mers la RAR cu o masina plina de modificari: https://youtu.be/nARs1NrWjOE

| CRONNOSo3 explică (pentru NoTurbinaNoGood):

2000-3000 de €?
Nici pe toata masina nu am dat atat?
Multumesc frumos petru clip, mi-am facut deja o idee?