| Andrei095gmr a întrebat:

Am un moped Cityflex First Bike,dar,am o problema la ea, nu are destula putere sa urce un deal si eu in fiecare zi sunt nevoit sa.l urc.
Ce as putea face sa.l urce?

Răspuns Câştigător
| sierra1 a răspuns:

Dacă numai asta e problema lui (deealul) iartă-l

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Dacă la drum drept merge bine și panta e înclinată binișor, că se-i mai faci, are 49 cmc. Poate alt motor...

| Andrei095gmr explică (pentru sierra1):

La drum drept merge bine si cu 2 oameni si daca viteza urca si anumite dealuri,dar, dealul asta nu am de unde sa-mi iau viteza, deoarece cand il urc e o curba apoi el, nu stiu cum sa.ti explic, dar e naspa de tot dealul. Oricum, am un prieten care are un moped cu 40km/h viteza maxima si urca acel deal fara probleme si a mea pe drum drept trece de 60

| Andrei095gmr explică (pentru sierra1):

Bine =)

| sierra1 a răspuns (pentru Andrei095gmr):

Dacă numai asta e problema lui (deealul) iartă-l