| slalomprintrecretini a întrebat:

am un Opel Vectra din 98 motor 1.6 16 valve 101 cai putere si de duminica nu mai porneste (porneste doar cu ajutorul ambreiajului).

Am schimbat pompa de benzina ca nu mai ardea bine benzina si tot la fel este.

Am dus-o la calculator si nu i-a gasit nimic.

Funda.

3 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Adică,cum cu ajutorul ambreiajului+fi mai explicit!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.tpu.ro/......e-doar-cu/
Bai tu esti nesimtit? Ai doua conturi si de pe ambele pui intrebari? Mergi in service si da bani sa-ti repari jaful!

| DituAndrei99 a răspuns:

Pai orice masina porneste cu ambreajul daca nu e bagata in viteza.Nu porneste nici daca e pe liber? Atunci du-te la un tester sa vada ce are multa bafta cu masina