| Andrei095gmr a întrebat:

As vrea sa-mi achizitione o motocicleta pentru A1 si m-am gandit la o Aprilia Rs 125, doar ca..se adude ca o drujba, ce as putea face daca o achizitionez sa fac sa se auda cat de cat ca o motocicleta adevarata? Gen..sa aiba un zgomot mai agresiv

Răspuns Câştigător
| Kleb a răspuns:

Nu prea poti aduce mare diferenta la zgomotul unei motociclete de 125, insa poti sa i pui o toba sport...cum ar fi akrapovic(te va costa ceva) sau poti opta pentru tobe sport ceva mai ieftine, macar sa scapi de sunetul ala de druja laughing