| Eastwood a întrebat:

As vrea sa-mi vand masina, as dori sa stiu procedura, este prima data cand fac asta. De ce anume mai am nevoie in afara de contract de vanzare cumparate, de cate exemplare e nevoie, etc?
Daca imi doresc sa pastrez numerele de inmatriculare, ce trebuie sa fac?
Multumesc

Răspuns Câştigător
| CodrutElian1990 a răspuns:

Https://verificare-vin.ro/articole/procedura-vanzare-cumparare-auto-2020/
Declari la inmatriculari ca vrei sa pastrezi numerele si e platesti.

1 răspuns:
| sierra1 a răspuns:

"sa-mi vand masina, as dori sa stiu procedura..."

tu numa' găsește cumpărătorul că de restul se ocupă firmele de intermediere - e plin de ele. Cu max 100 e gata radiată de pe tine, fără bătăi de cap