| FleshUl a întrebat:

As vrea sa va intreb pe cei care aveti Audi A4 2004 cum se conduce (felling-ul), ce dotari are si cat ati dat pe ea? Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Celcareajuta a răspuns:

5000 de euro a dat unchil meu anul trecut pe un A4 1.9 2004. KM in bord 145.000, km reali peste 250.000. In afara de distributie si ambreiaj + niste suspensii nu a schimbat nimic la ea.

A lui era inmatriculata cu taxa platita deci nu stiu sa iti spun cat ar costa. Ca si impresii: fellingul e foarte bun, trage bine, nu e o masina la care sa ai ceva de reprosat.

Am mers si eu cateva zile cu ea ca sa fac o comparatie cu o versiune superioara si am ramas placut surprins pentru. ca am avut aceeasi siguranta si confort.

Un consum cam de 8-9 in oras dar eu merg putin mai sportiv big grin 6 in afara.

Ca dotari ce am observat eu: farurile cu xenon dar cred ca sunt puse aftermarket, cruise control, Audi Concert (din pacate cu doua boxe busite deci egal cu zero) si altele nu stiu ce sa zic (volan cu comenzi na)

Ce iti recomand eu daca gasesti:
- sa cunosti km inainte de achizitionare, nu cum a descoperit el dupa
- ar merge senzori pe spate macar si scaune incalzite
- volan sport
- sa nu iei cu tapiterie de piele (o sa mori vara)
- mie la 4-5000 de euro mi se pare best-buy daca gasesti una ingrijita.

1 răspuns:
| BuffaloSoldier a răspuns:

Audi dar nu vedi