| Stanciu_Ionut_1996 a întrebat:

Asi vrea sa imi cumpar un atv 4x4 peste 300cmc nou daca asi putea in rate sau chas.(3300€)
Intrebarea grea pt mn este ce marca sa aleg pt a ma putea folosi de el ceva timp.
Am auzit ca cele mai sable sunt (Linhau, CfMoto etc).
DAU FUNDA.

2 răspunsuri:
| JohnnyBi a răspuns:

Nu exista slabe si bune cat timp nu sunt chinezarii. linhai ala e bun daca ai grija de el. orice lucru ingrijit nu se strica.

sunt motociclist...am prieteni cu honda, suzuki, cat si prieteni cu hyosung, lifan si alte cazane. nu am vazut lifan sa se strice daca ai grija de el, cum am vazut honde rupte in 2 de idioti care isi bat joc de ele.

astea fiind zise, daca nu vrei ceva cu nume chinezesc, mergi pe producatorii de motoare: yamaha, suzuki, bombardier...dar ai grija de el.

| Stanciu_Ionut_1996 explică:

Un linhai gragon fly 4x4 motor 400cm. Are troliy, carlig remorca, suspensi independente etc.
Ce zici esre bun?