| anonim_4396 a întrebat:

Cat castiga un taximetrist lunar? Si cate ore de munca pe zi? Si masina de serviciu ti-o da acasa?

Răspuns Câştigător
| MultPreaInteleptulTractorist a răspuns:

Nimeni nu-ti da masina de servici acasa sa te plimbi cu ea, ca doar nu esti director. Numai patronii si directorii mari au masini de la munca pe care le calaresc cum vor, simplii angajati nu.
Salariu e de raht dar bacsiul e inca odata pe atat. Ore de munca, depinde cum iti face programul si cum esti angajat : full time sau part time.

2 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Cam de la 1000 lei pana la 3000 lei.

Alte surse http://www.tpu.ro/......og-sa-imi/

suntserios
| suntserios a răspuns:

Depine in ce oras lucrezi, la ce firma lucrezi, cat lucrezi samd.

salariile nu sunt mari. in general daca lucrezi pentru o firma ai o norma de indeplinit. ce spoti peste e profitul tau, ce scoti sub dai din buzunar.

masina in general nu ti o da acasa pentru ca se lucreaza pe ea in ture. trebuie sa fie productiva 24/24