| dupstepbakk a întrebat:

ce mod este in gta san andreas in care pot intra in toate locurile si am amai vazut ceva pe youtube ca cand jucau gta san andreas erau la prima misiune si le apareau ceva pe harta mica in colt ca un cerc rosu ala este modul? cine raspunde primul primeste funda

1 răspuns:
| ItsUkiSenPai a răspuns:

Nu ma omule ca sa bagi un mod de gta san e complicat iti trebuie cleomod e un program.Si cercul ala pe harta il faci tu dai click dreapta si il iei si il pui unde vrei. Sper ca team lamurit. Funda?