| MadalinAlin a întrebat:

Cine ma poate ajuta cu o problema? happy
As vrea si eu sa imi cumpar o placuta cu numele dar sa nu fie obisnuita sa fie cu leduri pe margine sau numele scris cu leduri.
Un site ceva din Romania, Austria sau Germania happy

5 răspunsuri:
| SerafimHD a răspuns:

Pe eMAG e posibil sa gasesti ceva.

| EddiWeed a răspuns:

Litere de la numere cu leduri? eu zic ca e cocalaresc, asa o sa zica si militia/sau alt control de pe drum.doar cadru daca este luminat cu lumina de neon e mai ok, acum conteaza si masina pe care este montat.

| MadalinAlin explică (pentru EddiWeed):

Nu neaparat cu literele de la numere cu leduri.
Mai bine doar cadru big grin
Un site ceva unde pot gasi sau o adresa ceva. big grin

| STyL3z a răspuns:

Pentru tine nu... doar daca esti caine... dar pentru caine gasesti de cumparat pe : -

| MadalinAlin explică (pentru STyL3z):

Foarte amuzant STyL3z...
Daca ai vazut la unele TIR-uri au placuta cu numele...dar degeaba iti explic ca nu intelegi happytongue