| vladut_4861 a întrebat:

cine stie de unde pornesc stergatorul lunetei la un volkswagen passat break din 2004? Va rog sa-mi raspundeti! happy

Răspuns Câştigător
| 1cristian1990 a răspuns:

De obicei cam la toate masiniile se da maneta aia mica de stergatoare in fata ca sa stearga luneta si mai in fata ca sa pulverizze apa pe luneta si inspre tine ca sa pulverizeze apa pe parbriz!
Sper ca asa e! Poate e stricat!

4 răspunsuri:
| express11 a răspuns:

Normal este sa mearga cu celelalte odata. poate ai motorasul ars.

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

De obicei cam la toate masiniile se da maneta aia mica de stergatoare in fata ca sa stearga luneta si mai in fata ca sa pulverizze apa pe luneta si inspre tine ca sa pulverizeze apa pe parbriz! Sper ca asa e! Sigur e stricat!

| vladut_4861 explică (pentru besleaganicolaecosmin):

Multumesc, asa este, nu e stricat big grin

| lorena15 a răspuns:

De maneta de langa volan