| Yonut983 a întrebat:

Cum fac sa ascult muzica de pe telefon pe un VW Golf 5 Break?
Va rog sa ma ajutati ca ma chinui de mult timp sa fac chestia asta si nu stiu cum.

12 răspunsuri:
| OldSoul a răspuns:

Iti recomand sa iti cumperi un modulator fm, sunt destul de ieftine, cred ca iei unul si cu 15 lei, conectezi mufa aux la telefon si modulator, selectezi frecventa pe care vrei sa emita modulatorul, si gata, cand dai play pe telefon se va auzi in masina, cea mai simpla si cea mai ieftina modalitate.

| Yonut983 explică (pentru OldSoul):

Alta metoda nu stii?

| OldSoul a răspuns (pentru Yonut983):

Ai playerul original?

| Yonut983 explică (pentru OldSoul):

Cred ca da...

| OldSoul a răspuns:

Incearca sa montezi asa ceva http://www.aliexpress.com/......2566.html.

| Yonut983 explică (pentru OldSoul):

Nu imi deschide pagina... daca poti sa imi dai o poza sau al link

| Yonut983 explică (pentru OldSoul):

Dar cu bluetooth nu sti nici o solutie sa il folosesc?

| OldSoul a răspuns (pentru Yonut983):

Cu bluetooth nu stiu, http://www.aliexpress.com/......42566.html

| Yonut983 explică (pentru OldSoul):

Si cat costa asta in lei?

| OldSoul a răspuns (pentru Yonut983):

60 de lei.

| IonutMadalin1 a răspuns:

Iti trebuie modulator.

| Yonut983 explică (pentru IonutMadalin1):

Am mai cumparat 3 modulatoare si se aude gajaind.....masina are si bluetooth dar nu stiu de ce nu il gaseste telefonul meu