| alex_9859 a întrebat:

De curand mi-am achizitionat o motocicleta yamaha fz6, ea este avariata, in sensul ca are jamba indoita, discul indoit etc, vroiam doar sa stiu daca are cineva plasticul acela de la far pentru ca este spart, si am nevoie de el urgent sau daca stiti vreo firma care vinde faruri de yamaha fz6, va rog sa imi trimite-ti un raspuns, doresc sa specific ca vorbesc de varianta N cu un singur far nu S cu doua- http://www.google.ro/......tp?/imgres

Va rog sa ma ajutati
Multumesc anticipat

1 răspuns:
| Jicarean_Calin_1960 a răspuns:

...834923.htm
Pentru orice piesa, moto sau scuter contact pe cristalin_jicarean@yahoo.it