| 014lesi a întrebat:

Salut TPU, de unde pot instala si eu ECM Titanium sa intru putin in softul masinii?

1 răspuns:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Daca te-ai uitat pe Youtube si crezi ca e usor sa descifrezi un soft, tin sa te trezesc la realitate laughing
Baietii care fac clipurile alea sunt niste trolli. Cand deschizi un soft in ECM Titanium, nici o harta nu are nume clar, ci coduri. Si ai cate 50 de harti la prima vedere duplicate.
Iti trebuie alte pachete de decodare a acelor harti, iar costurile unei astfel de decodari nu se justifica, pentru una-doua.
Eu am cumparat kit Kess cu tot cu softurile, si sta degeaba, ca nu e "ca pe Youtube" treaba.
Si nu am plecat de nicaieri, am multi ani de diagnoza.
Doar anularile sunt usoare, rescrierea softurilor, nu.