| Iures a întrebat:

Salut TPU! Detin un golf 4 1.9 tdi alh iar acesta intr o zi s-a oprit din mers si de atunci in fiecare dimineata porneste si se opreste singur imediat, iar apoi dau la automat de vreo 6, 7 ori pana porneste, acesta mai face asa si in timpul zilei. Am fost la toti mecanicii de la mine din oras si niciunul nu i-a dat de cap. A mai patit cineva asta?

1 răspuns:
| sweetys a răspuns:

Probabil alternatorul sa iti dea rateuri sa fie inceput de sfarsit incearca sa ajungi si la un electrician auto, sa vezi cum stai cu electricul