| anonim_4396 a întrebat:

Salut TPU. Doresc sa iau un sistem complet de evacuare pentru motocicleta mea (un honda cbr125R 2014) si nu prea stiu la ce sa ma astept. In sensul ca: Voi avea probleme cu RAR-ul, politia sau orice altceva? Intreb asta deoarece daca îi schimb toata evacuarea+ galerie voi ramane fara catalizatorul motocicletei, si din cate stiu nu te trecere RAR-ul fara catalizator.
Iar de auzit, se va auzi tare? Chiar daca DBkiller-ul este de 400mm.

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Da vei avea probleme.