| DragosDRG2002 a întrebat:

Salut TPU!
Dupa ce ai picat sala trebuie sa aștepți 16 zile calendaristice, eu am picat sala o dată si am gasit loc online la programări fix in a 16 zi calendaristică, are ceva?

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Da, te poti prezenta la proba teoretica in ziua a 16-a!
Intre timp, pune si invata toata LEGISLATIA RUTIERA din scoarta in scoarta, ca sa stii sa faci chestionarele corect si totodata sa stii sa le aplici pe traseu, ca de asta va depinde examenul urmator.

Uite aici informatia:
https://www.scoalarutiera.ro/conditii-inscriere-examen-auto.html