| SanduStoica123Sandu a întrebat:

Salut TPU. Exista masini de la Tesla care sunt pe benzina, diesel sau hybrid?

Răspuns Câştigător
| mODIN a răspuns:

Nu. Asta e tot brandul lor, masina electrica

6 răspunsuri:
regis
| regis a răspuns:

Chiar nu.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca nu ai auzit niciodata de Tesla iti zic eu sunt, ce mai mare fabricant de masini electrice si doar electrice

| johnnny123 a răspuns:

Tu ești specialistul ăla în mașini care voia să-și facă parc auto, să cumpere mașini stricate, să le repare și să le vândă cu profit?

Se vede cât de mult te pricepi la mașini, dacă pui întrebări din astea.

| carevaescu a răspuns:

Nu.

| TheGentleman a răspuns:

Nu. Și Tesla nu produce mașini, ci technologie. Ei o spun. De la început s-au dezis de industria tradițională

| KovacsB a răspuns:

Inca nu.Dar o sa apara, ca propaganda asta globalista cu electricele tine doar la prostanaci, apoi raman cu ele in drum, mai ales iarna.Vine platforma diesel si le duce la service sau le incarca de la un generator diesel.