| Budescu1999 a întrebat:

fac mecanica profesională și vara dam examen mi-a picat dau din înlocuirea înlocuirea uleiului și filtrului de ulei. îmi poate explica careva cum se face trebuie sa și prezint sa vorbesc cum se face cu ce o facem. ce ar trenuie sa spun am și putine emoții.

3 răspunsuri:
regis
| regis a răspuns:

Pe bune? Faci o școală de mecanici si ai nevoie de explicații la capitolul schimbat ulei?!?

| FakeJoker a răspuns (pentru regis):

Uni se duc intr'o institutie de invatamant doar pentru ca li se pare ca suna bine sau ca au auzit ei ca se castiga calumea... ce sa faci, mai avem nevoie si de carausi de cutii.

| xerxes1 a răspuns:

Si in agricultura se castiga bine.