| Crissiks12 a întrebat:

îmi spune și mie cineva dacă în Vrancea există vreo școală de șoferi care să aibă și subcategoria B1?

Răspuns Câştigător
| Dishka a răspuns:

Eu am fost la scoala de șoferi Nenciu, Focșani, categoria B si in urma luarii examenului, am luat permisul, pe el scrie AM, B1 si B, deci da este si ti-o recomand, este o școală mișto, nu mai zic de instructori care sunt super de treabă si cu simțul umorului, dar și seriosi.

1 răspuns:
| Evolution a răspuns:

S-ar putea sa fie scoala Nenciu, nu stiu sigur... trebuie sa suni si sa intrebi.