| SLeon19 a întrebat:

Salut TPU! Imi voi cumpara o Honda Civic (pana in 2000 e anul de fabricatie), in doua usi, 1.4 benzina, 90 cp.
As dori cateva detalii precum:
1. Consum
2. Daca este scumpa la intretinere sau nu.
Nu conteaza ca este veche in caz ca veti zice asta.
Doar atat ma intereseaza, intrebarile pe care le-am enumerat si ce mai stiti voi, daca merita sa o cumpar sau. Va multumesc pentru timpul acordat. Am sa citesc toate raspunsurile. Seara faina!

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
suntserios
| suntserios a răspuns:

Toate masinile japoneze sunt scumpe la intretinere. Daca mai au si 20 ani...

| NoName53552 a răspuns:

Întreținere ieftina
Iar consumul nici nu era nevoie sa întrebi ca e clar ca un motor 1.4 de 90 de cai consumă puțin