| murloc a întrebat:

Logan sau Duster?

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Dusterul, din simplu motiv ca arata mai bine decat loganul si te mai scoate dintr o zapada, un noroi ceva. In rest acceaste treaba

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Duster. Are motorizarile faine, si e foarte apreciata ca masina.
Loganul era fain cu niste motoare mai mari, si o suspensie mai pretentioasa, dar asta i-ar fi afectat pretul.

Răspuns utilizator avertizat
| Anonimuserr a răspuns:

Dacia Duster dacă vrei să ai un crossover foarte bun la preț foarte bun și evident un vehicul offroad foarte util.
Dacia Logan dacă vrei doar entru oraș și drum lung.
Dacă te decizi pentru Duster să iei o versiun de echipare mai înaintată, la fel și pentru Logan. E bine să ai cât mai multe pe o mașină ca la revânzare să iei cât mai mulți bani sau mai mulți bani.
Nici pe Logan nici pe Duster nu vei avea în prima variantă de echipare Aer Condiționat!
Decizia îți aparține.
Tu știi mai bine la ce ți-ar servi o mașină și evident totul ține de nevoile tale pe care le ai.

| MrLucas a răspuns:

Orice altceva! Dar daca tu o tii una si buna cu mijloacele astea de transport, recomand Duster.E mult mai util, variat, consum asemanator, iar aici in Uk e mult mai bine cotat decat loganul.Desigur,vorbim de exemplare de Belgia, care sunt cu mult peste celor de Romania.

| AndyKama a răspuns:

O oricare a 3-a varianta(excluzand originea-Renault)