| Reyyes a întrebat:

Ma poate ajuta cineva si pe mine? Am un Golf 3 benzina motor 1.4, asta-vara i'am facut distributia, am schimbat si pompa de apa. Acum nu prea mai umblu cu masina si de cand a inceput gerul imi creste temperatura apei peste 90 grade, daca este o zi mai calduroasa nu am nici un fel de probleme cu apa. Care ar fi cauza? P. S: Asta-toamna i'am schimbat si termostatul.nou nout

4 răspunsuri:
| loveyouschatz a răspuns:

Garnitura de chiuloasa, sau chiuloasa.

| RB26DETT a răspuns:

Schimba-i termostatulwinking am patit asta la un volvo v40 cu motor benzina 2.0

| Reyyes explică:

Multumesc,o sa incerc ambele variante

| Jozsef_Erno_Vilk_1993 a răspuns:

Ar putea fii termostatul, sau pompa de apa din cate stiu eu