| Ionescu417 a întrebat:

mai 2 luni dau de carnet si vreau sa imi iau o masina. Bugetul e de maxim 4000€. Vreau o masina de tip peugeot 407 vw pasat caroserie berlina. Piesele sa aiba un pret decent si cu un consum nu foarte mare(undeva la 6-7 in oras). Astept alte modele de masini de la voi.Multumesc!

Răspuns Câştigător
| LadyLilith a răspuns:

Eu am VW Bora 1.6, benzina, 105 CP din 2002. Consuma 4.50 afara si 6.50 in oras. La VW piesele nu sunt asa de scumpe, insa la marcile frantuzesti piesele costa foarte mult si mai ales daca o sa fie pe diesel o sa-ti deie multe batai de cap. Iti recomand Volkswagen - Passat (B8) - 2.0 TDI (150 Hp) BMT DSG, consuma cam 5.5-6 in oras si 4-4, 50 in extra-urban. Succes, sa o folosesti cu sanatate si drumuri fara accidente iti doresc.

1 răspuns:
| Ionescu417 explică:

Multumesc!