| slowyhns a întrebat:

Stie cineva ce sanse sunt sa gasesc o slujba ca sofer pe autocar international?
Am terminat un liceu pe profil de electronica si automatizari, si am facut facultatea de mecanica.Am experienta 3 ani ca sofer pe duba de marfa.

Astept raspunsuri de la cunoscatori, nu vreau pareri.

Răspuns Câştigător
| BassHunter13 a răspuns:

Sanele sunt cam mici..Fiind ca ai nevoie de ceva experienta ..Adica sa mai fi lucrat inainte cel putin pe un microbus de min 16 locuri. Daca te prezinti la un interviu si in CV scrie ca ai fost doar sofer pe duba de marfa o sa iti zica ""Avem nevoie de cineva cu experienta in transport persoane"" Daca ai reusi sa te angajez pe un microbus sau un mini-autocare sau chiar pe un autocar la noi in tara pentru curse interne si sa ai 1 an atuncea sansele ti-ar creste foarte mult! sau acum la inceput cautati loc de sofer pe microbus pentru curse Internationale! asa ma tem ca nu ai nici o sansa! Succes!

1 răspuns: