| bcosmiN a întrebat:

Sunt din Bucuresti sector 4 ...si vreau sa merg sa dau examenul auto (sala) intrebarea mea este unde pot plati cele 2 taxe ...de 5 si 68 lei (pentr u intrare in examen si eliberare permis )! Multumesc

Răspuns Câştigător
| ionut236 a răspuns:

La orice sucursala CEC

2 răspunsuri:
| ionut236 a răspuns:

Taxele se platesc la CEC
uite adresa aici https://www.cec.ro/home/retea-cec-bank/retea-unitati.aspx vezi ca ai sageti in dreapta sa rulezi ca sunt mai multe sucursale

| bcosmiN explică (pentru ionut236):

Mai am o intrebare putin naiva, trebuie neaparat sa platesc la CEC ul din sectorul 4. sau in orice sucursala CEC din Bucuresti (sectoarele 2, 3 etc )?!

| ionut236 a răspuns (pentru bcosmiN):

La orice sucursala CEC