| lau23 a întrebat:

vreau sa imi iau carnet b1 ce masini pot avea si ce informatii imi puteti oferii?

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu dezinforma. daca nu stii despre ce e vorba nu da sfaturi. In categoria B1 intre acele masini care au motoare pana in 500 cmc, 400kg si maxim 15kw putere.

Dintre masinile cunoscute sunt Aixam si Microcar

1 răspuns:
| MotanAndrei a răspuns:

Daca ai permis categoria B1, aici pot intra toate masinile electrice.

| suntserios a răspuns (pentru MotanAndrei):

Nu dezinforma. daca nu stii despre ce e vorba nu da sfaturi. In categoria B1 intre acele masini care au motoare pana in 500 cmc, 400kg si maxim 15kw putere.

Dintre masinile cunoscute sunt Aixam si Microcar