| LoveForDogs2000 a întrebat:

vreau sa ma ajutati cu o intrebare :Vreau sa stiu ce masina imi recomandati la 4000 de euro, in general imi plac masinile comfortabile nu optez foarte mult pentru cai si nu vreau motoare mari optez pentru comfort in primul rand si nu vreau sa fie totodata nici greu de intretinut dau funda ❤❤

2 răspunsuri:
| AnnabellaBB a răspuns:

O Skoda Octavia
Este f Ok, si e frumoasa. Merge bine, motorul bun.
Sau Mercedes A140, 170, Renault Megane, VW polo, golf. Maxim motor de 2.0 l diesel sau daca preferi petrolwinking

| Angellover a răspuns:

Eu zic sa îți iei o Dacia, e frumoasa, confortabila, vintage și sigura! Ce poți vrea mai mult? Funda plz